Blog

Nowości na stronie: nowe materiały i zmiany techniczne.

Co tam widać w perspektywie? Jacek Kleyff – O pierwszym skrzypku

Dziękujemy za udział w zbiórce!

Dziękujemy wszystkim użytkownikom Piosenki z tekstem, którzy dołączyli do zbiórki na koszty prowadzenia strony w roku 2023! Dzięki Waszej pomocy udało się zebrać cały budżet w mniej niż 24 godziny, a Piosenka z tekstem może dalej funkcjonować jako strona niekomercyjna i pozbawiona reklam. Dziękujemy! 💫

Komentarze.


Dodany 29.12.2022 przez DX

Zbiórka na koszty prowadzenia strony w roku 2023

Drodzy sympatycy Piosenki z tekstem! Rozpoczynamy zbiórkę na koszty prowadzenia strony w roku 2023! Zebrane środki pozwolą na opłacenie serwerów oraz domeny, by strona mogła dalej funkcjonować jako witryna niekomercyjna i pozbawiona reklam.

Czytaj dalej i skomentuj.


Dodany 28.12.2022 przez DX

Zbiórka na wydanie płyty "Leonard Cohen. Wiemy, kim jest" Kwartetu ProForma

Znany i lubiany w środowisku piosenki literackiej Kwartet ProForma przygotowuje się do wydania płyty z polskimi tłumaczeniami piosenek Leonarda Cohena z późnego okresu twórczości. Zapraszamy do współudziału w crowdfundingowym projekcie na stronie odpalprojekt – zbiórka trwa do początku października.

Komentarze.


Dodany 05.09.2021 przez DX

70 twarzy Kaczmarskiego – cykl audycji online

Zachęcamy do śledzenia cyklu audycji online poświęconych postaciom i dziełom świata kultury, do których nawiązywał w swojej twórczości Jacek Kaczmarski. Organizatorem cyklu jest Fundacja Underground. Więcej informacji i nagrania z tych audycji, które miały już miejsce, znaleźć można na stronie Fundacji.

Komentarze.


Dodany 23.08.2020 przez DX

Piosenka z tekstem na Twitterze

Użytkowników serwisu z ćwierkającym ptaszkiem w logo zachęcamy do śledzenia profilu PzT na Twitterze. Będziemy tam regularnie publikować fragmenty piosenek, których wymiar między konkretem a przestrzenią jest zupełnie niepojęty.

Komentarze.


Dodany 17.07.2020 przez DX